Close

Hakkımızda

SİBER ENERJİ Şirketler Topluluğu Elektirik taahhüt uygulamaları amacı ile 1991 yılında Marmara bölgesinde kuruldu. Hızlı büyüyen ekonomisi ve modern şehirciliği ile öne çıkan bölgesinde ve Türkiyede birçok projeye imza atarak kazandığı bilgi, tecrübe ve güvenilirliği ile markalaşma sürecini kısa sürede tamamlamış olup, 2011 yılından itibaren Türkiye’de SİBER ENERJİ olarak sektörlerdeki yatırımlarına devam etmektedir. Çalışma alanları içinde, müşterilerine Akıllı Bina Çözümleri, Taahhüt, Malzeme Tedariki, A.G., O.G. Altyapı Sistemleri ve Telekomünikasyon Çözümleri bulunmaktadır. Proje öncesi eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, entegre sistem projeleri sunan bir ‘‘Çözüm Ortağı’’ olarak faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimize üstün kaliteli ürünleri ve hizmeti vermek, dünya standartlarına uygun proje tasarım çalışmalarını en iyi şekilde sunmak SİBER ENERJİ Şirketler Topluluğu’nun vazgeçemeyeceği en önemli ilkesidir. SİBER ENERJİ Şirketler Topluluğu olarak müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet veren bir yapı olmanın azmi ile hizmet hedeflerini daha ileri düzeylere taşıyarak, çalışmalarımıza Türkiye ve yurt dışında devam etmekteyiz.

Vizyon

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla elektrik taahhüt ve proje sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz. Vizyonumuz; tasarımını yaptığı yeni operasyonel yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile, birinci sınıf bir şirket olmayı hedeflemektedir. 21.yüzyıl’ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler ,hizmetler ve Pazar stretejileri sunmaya devam ekmektedir. Çalışanlarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Misyon

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır. Müşterilerimiz için günümüz, onların ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar. Üstün geliştirici ekibimiz, müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yenilik arayışımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin hayal gücünü tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız. Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, şeffaf yönetebilen toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür. SİBER ENERJİ, uyguladığı strateji ile esnek, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerini buna uygun olarak hayata geçirmektedir.